Z Patką :* hyh.
1000 myśli, o każdej miałam pisać, a w końcu nie opisze żadnej. Norma. Koniec półrocza, zajebista średnia zaniżająca poziom klasy, czyste konto. No tak. Wszystko to jest wprost cudowne ..
Podstawą każdego sukcesu jest cel, do którego się dąży, ale daczego ja nie potrafie dążyć do postawionego sobie celu? Dlaczego nie potrafie zmobilizować się, być w tym wytrwała i po prostu małymi krokami to osiągać? Może po prostu brak mi motywacji, wsparcia, zachęty? Może.
Postanowienie noworoczne? Tak. Jasne. Wszyscy wiemy, że to nic nie daje. Oszukujemy sie, wmawiamy sobie, że coś będziemy robić, a tak na prawde gówno z tego wychodzi. ----> "Chciałam dobrze, wyszło jak zawsze" .
Bezsensowna notka dołująca wszystko i wszystkich.. Tak. Teraz tylko na takie mnie stać.
Czekam na lepsze jutro.
PS. Hanka, Jasiek, dziękuje za wczoraj, dzięki takim ludziom jak wy mogę się oderwać od rzeczywistości.
'Mając odpowiednie wsparcie żadna porażka nie jest w stanie ściągnąć Cię na samo dno.'
Komentowanie zdjęcia zostało wyłączone
przez użytkownika foch4ever.