Burleska (2010)
Oryginalny tytuł : Burlesque
Scenariusz i reżyseria : Steve Antin
Gatunek : Melodramat, Musical
Produkcja : USA
Opis :
Ali , piosenkarka z małego miasteczka przenosi się do metropolii w poszukiwaniu sukcesu i kariery. Tam oczarowuje ją Burlesque - fantastyczny, popularny nocny klub wypełniony tancerkami i gorącą muzyką, i jego fascynująca właścicielką , która akurat poszukuje wielkiej gwiazdy. Zajrzyj do "Burleski" filmu z zapierającymi dech musicalowymi numerami i gwiazdorską obsadą.
Główni aktorzy :
Cher (klik) jako Tess
Christina Aguilera (klik) jako Ali
Eric Dane (klik) jako Marcus Gerber
Cam Gigandet (klik) jako Jack Miller
Moje zdanie :
Z góry uprzedzam że Ja bardzo nie lubię musicali. Do zobaczenia tego skłonił mnie fakt że gra tam Cam którego jak mogłyście zobaczyć uwielbiam ; ) I bardzo się zdziwiłam bo film mi się spodobał i nie tylko dlatego że on tam jest po za tym E.Dane też jest bardzo przystojnym aktorem i bardzo go lubię. Muzyka była bardzo znośna ( piszę tak bo ogólnie klimaty burleski to tak nie bardzo dla mnie ) i obsada też bardzo mi się podobała.
A co do Cam'a to jest tam jedna scena na której mało z krzesła nie spadłam ale jeśli zobaczycie film to same się domyślicie o jakiej scenie mówię.
Polecam dla osób które lubią musicale i burleskę ; ) Ogólnie film był bardzo dobrze oceniany więc właściwie mogę polecić wszystkim. Niestety akurat przy tym filmie nie jestem do końca obiektywna. ; )
Moja ocena to 5/6