Mija właśnie 21 miesięcy odkąd jesteśmy razem.Przez ten długi okres czasu przeżyliśmy wspólnie wiele cudownych chwil , których na pewno oboje nigdy nie zapomnimy.Na pewno w naszej pamięci zostanie także data 29.05.2011 <3 Pamiętam jak to wszystko się zaczęło , pamiętam nasze pierwsze spacery,rozmowy , pierwsze kłótnie .
Dziękuję Ci , że po mimo wszystko wytrzymujesz ze mną , chociaż wiem , że chwilami jest ciężko . Dziękuję też Ci za to , że zawsze jest przy mnie , że zawsze mnie wysłuchasz , pomożesz , nigdy z niczym nie zostawisz mnie samej.Wiem , że zawsze mogę na Ciebie liczyć i że zawsze jesteś dla mnie opraciem w trudnych chwilach.Chciałabym Cię także przeprosić za moje głupie zachowanie i gadanie. Wiem , że tymi słowami Cię ranię i dlatego przepraszam :* :*
Kocham cię baaardzo mocno , z resztą Ty o tym wiesz . Kocham Cię za to że jesteś , za to jak mnie traktujesz .Kocham cię też za tą twoją chorobliwą zazdrość , za to jak się na mnie patrzysz , za to jak się przytulasz ,za to jak mnie całujesz . Kocham Cię też za tą Twoją głupotę :*i za wszystko co robisz ! <3 Jesteś dla mnie najważniejszą osobą w życiu i tak już zostanie .Nikt po za Tobą dla mnie nie istnieje.
Kocham Cię bardzo , bardzo , bardzo mocno słoneczko ! <3