photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 2 KWIETNIA 2013

The day after tomorrow

Cieszę się, że jest już po wszystkim - jeszcze kilka dni świąt i moje ciało rozpadło by się na kawałki. Teraz mam ochotę tylko na warzywa, owoce i orzeźwiający napój z zielonego ogórka. A tak w ramach obecności na tym blogu, chciałabym zaznaczyć, że niedługo się stąd wyprowadzę. Mimo, że lubię tu wracać, ten portal jest zbyt dla mnie mało funkcjonalny. Dlatego, jeśli ktoś ma ochotę, proszę teraz śledzić mnie TUTAJ - niestety, jeśli pracujecie na Operze, większość "ficzerów" nie będzie się pokazywać, ale sama treść i zdjęcia będą się wyświetlać, więc to co najważniejsze będzie. Mam nadzieję, że niedługo widoki dynamiczne blogspota będą dostosowane pod wszystkie przeglądarki.

 

Oprócz tego, niegrzeczny blog ze zdjęciami, jeśli kogoś kręci trochę tematyka dominacji, powinno się spodobać:

 

>>ALICE AND THE WIZARD . BLOGSPOT . COM<<

 

Zapraszam również do polubienia niedawno powstałego facebookowego fanpage'a:

 

>COME BACK TO WONDERLAND, ALICE<

Komentarze

vouk Ja też myślę nad przerzuceniem się na blogspot'a. :-)
02/04/2013 1:53:36
elyssa Polecam. Co prawda, nie jest tak łatwo z budowaniem "sieci" i obserwowaniem jak tutaj, ale na pewno pod każdym innym względem jest lepszy ;)
03/04/2013 13:52:20

Informacje o elyssa


Inni zdjęcia: Zmierzchanie svartig4ldurI am photographymagicCzyż slaw3001410 akcentovaDZISIEJSZY KSIĘŻYC xavekittyxPonoć chory.. jestersarmy... itaaan128. atanaWhat You Wish For jestersarmyZwiedzando purpleblaack