W zasadzie przypomniało mi się o tym, że dzieliłam się tutaj swoimi myślami. Licencjat zmusił mnie do zajrzenia tutaj.
Miło czasami jest coś napisać i wrócić do tego w przyszłości.
Wydarzyło się wiele, nawet bardzo.
Przede wszystmi spełniłam swoje marzenie jakim była organizacja Adapciaka. Cudownie, że mogłam stworzyć obóz dla ok. 150 uczestników i zapewnić im najpiękniejszy start na studiach. Sama wspominam już zeszłorocznego jako coś absolutnie fantastycznego. Mimo nieprzespanych 9 dni, godzin spędzonych nad administracją było warto. Cała energia od uczestników po prostu spływała na mnie. Zadziwiające jest to w jak łatwy sposób udało mi się nawiązać z tymi ludźmi kontakt. Na samo wspomnienie tego jak się tam czułam od razu poprawia mi się samopoczucie. Piękny obóz.
Jak co roku odwiedziłam woodstock. Było zupełnie inaczej niż w ubiegłych latach, ponieważ udało nam się pojechać zbitą ekipą. Śmieszna sprawa.
Mielno i urodziny Tedego. Rok temu w życiu bym się nie spodziewała, że tam pojadę. Jeszcze, że pojadę tam z ludźmi, z którymi pojechałam. Nawet, że zostaniemy bardzo dobrymi znajomymi.
Wszystko dzieje się tak szybko, zaskakuje. Wiele nowych rzeczy, powiązań z ludźmi, rozstań emocjonalnych. Zmieniła się atmosfera w s., ucierpiała troszeczkę moja reputacja. Bardzo niesłusznie zresztą, ale po co mi powiązania z takimi ludźmi? Zupełnie niepotrzebne, więc żyje mi się lepiej. NIc nie jest w stanie naruszyć mojego szczęścia. Szczęście w dużej mierze zależy tylko i wyłącznie od nas. Dbam o wykorzystywanie w pełni życia, o zaspokajanie swoich zachcianek nawet jeżeli wymagają dużo czasu, pieniędzy i energii, bo korzystam z możliwości. Jak tylko zrobi się ciepło to skaczę ze stadionu, wykorzystam prezent od moich cudownych znajomych.
A teraz jeszcze chwilę leżę, idę się poaktywizować, lecę na Mostowe zebranie i spotkać się z przyjaciółmi.
Nadal wiele robię, ale odpocznę kiedyś. W tym roku jestem wiceprzewodniczącą swojej najwspanialszej organizacji, czyli NZSu, zostałam koordynatorem Hip Hop Ekonomalia 2015, co jest dla mnie ogromną szansą i możliwością i dzięki temu wiem co chcę robić w życiu, działam sobie w UE Party, a także w Mostach Ekonomicznych.
W zyciu prywatnym na pewno nie narzekam na monotonię. Pasuje mi wszystko ;)
Pozdrawiam, kocham i całuję niezmiennie od lat Dominikę. Do tego jeszcze Aśkę, Ąśkę, Anitę, Ziębe.