photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 2 LUTEGO 2014

dzień 1.

Laski postanowiłam że wracam, obecnie mam faze na filmy wiec je w kółko oglądam btw. mam ferie więc teraz będe dodawać notki codziennie !

 

dla przypomnienia

zaczęłam odchudzać się od marca 2013 miałam wtedy ok 79 kg i probowałam wszystkiego, jednak moje prawdziwe odchudzanie zaczęło się w lipcu z waga 75. 1.10.2013 miałam 69 kg. teraz ogolnie waga waha sie pomiedzy 68-69. Najmniej miałam 68.2 -24.01 

 

moim celem jest zdobyć wymarzone ciało nie chce już za bardzo chudnąc jest okej tylko dużo ćwiczeń zeby nie miec smutnego pępka! ma to któraś z was ?? ja niestety tak

 

a więc 

największa waga 82 kg grudzien 2012

aktualnie 68,5 

cel 67 

wymarzona 65

 

być zdrowa i piękna

 

a jak u was ?

 

aa ! jeszcze jedno do grudnia ćwicze z chodakowską i wszytsko notuje sobie w dzienniku ROK Z EWĄ

jak na razie jest pięknie przez te 2 miesiące opuściłam 3 dni bez ćwiczeń ! od stycznia do konca marca chciałam przejść metamorfoze ja te wszystkie laski haha ! ale styczeń troche zawaliłam jedzeniem... więc pewnie moja wielka metamorfoza się trochę przedłuży! teraz zważe się 16.02 po feriach a potem dopiero pod koniec marca. ciekawa jestem czy jeszcze będe chudnąć :)

 

żelazna zasada:

min 30 min dziennie

1,5 wody dziennie!

 

podkreślam nigdy się nie odchudzałam tylko ogarniczałam ale jem wszystko !

cwicze okolo 1,5 h dziennie !

 

1.02.2014!

cwiczenia:

2 części treningu z gwiazdami Ewy

ćwiczenia z dziennika na klatke piersiową 2 serie po 10 powtórzeń

bieżnia 40 min

rowerek 10 min

hantle : biceps 40x2

triceps 30x2

 

+roziąganie ! cel szpagat !

 

Info

Tylko obserwowani przez użytkownika dietamax
mogą komentować na tym fotoblogu.