photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 1 GRUDNIA 2012

 

I do tego przeciez nic powaznego miedzy nami nie bylo ... Ale on po prostu mi ze wszyskim pasuje i dlatego nie chce poznawac nikogo innego

 

MIŁOŚC NIE PYTA CZY TO DOBRY CZAS. MIŁOŚĆ PRZYCHODZI BEZ ZAPOWIEDZI.

 

Przed zakochaniem, skonsultuj się z lekarzem lub rozumem gdyż każdy frajer , którego pokochasz zagraża twojemu życiu lub zdrowiu.

 

 

Ja- Zdecyduj w końcu czego chcesz i to zrób. Bo ty sie zameczysz. 
Ona - Ja wiem czego chce, lecz zawsze jest tak, ze nigdy nie moge tego miec.

Ja- Możesz, tylko musisz o to walczyć.

Ona- Czasem za nic nie mam sil, zeby walczyc o to na czym mi na prawde zalezy."

 

"to dziwne uczucie kiedy nie wiesz co zrobić, jaką decyzyje podjąć. Jesteś po prostu pomiędzy tym co chcesz a tym co powinno się wybrać"

 

"Nie mów, że to nie ma sensu. Wszystko go ma, co tylko potrafi sprawić, że szybciej bije Ci serce ..."

 

"Kocham Cię bardziej niż trampki. Bardziej niż rap. Bardziej niż laptopa i internet. Jeszcze bardziej niż moje ulubione rurki. Bardziej niż lato. Bardziej niż wakacje. Bardziej niż imprezy. Teraz rozumiesz, jak wielkie jest to uczucie?

 

"nie dam dłużej Ci ze mną tak grać,
nie wiem co myślisz i czego znów pragniesz,
wiem tylko jedno: nie chce Cie znać."

 

uwielbiam Cię za to, że jesteś,że im dłużej Cię znam,tym bardziej przybywa mi powodów do uwielbiana Cię jeszcze mocniej,za to,że każdy poranek zaczynam myśląc o Tobie.uwielbiam Cię za to,że nie jesteś typowy,zwyczajny,że jesteś sobą.jesteś wszystkim czego potrzebuje,że nie zmieniasz się z biegiem czasu,nie ma nikogo takiego jak Ty.dla mnie,jesteś jedynym w swoim rodzaju,doskonale doskonałym, niesamowitym,jesteś Mój.uwielbiam Cię za to,że ciągle chcesz mnie poznawać,pomimo moich błędów i wad nie rezygnujesz.uwielbiam Cię za wszystko i za nic,ze każdym dniem będę Cię uwielbiała co raz bardziej.uwielbiam Cię za to, ze nie chce przy Tobie niczego udawać,za to,że myślę o Tobie o wiele więcej,niż powinnam.

 

Nawet nie wiesz, jak bardzo chciałabym być teraz obok Ciebie.
Czuć Twój uśmiech na swych wagrach, dłón w dłoni, powolny oddech na swym karku.
Czuć jak trzymasz mnie przy sobie tak cholernie mocno, jakbym była wszystkim czego tak naprawdę potrzebujesz."

 

"Czasami mam ochotę o Tobie zapomnieć. Po to by za chwile sobie przypomnieć jak cholernie jesteś dla mnie ważny, pamiętaj nawet jeśli przestaniemy ze sobą rozmawiać, pisać i się widywać, dla mnie zawsze będziesz najcenniejszy, chyba najważniejszy, bo między nami nie było tylko zwyklego zauroczenia, przy Tobie poczułam się ważna, rozumieliśmy się bez słów, to właśnie w Tobie kocham. Nawet jeśli coś się skończy pamiętaj, że dla mnie to nie koniec.. Będę zawsze walczyć o Ciebie po mimo bólu jaki muszę przeżyć , chcą być po prostu bliżej Ciebie, bo to jest właśnie ta cholerna miłość o którą walczę."




"Staram się nie myśleć o Tobie. Ale gdy tylko usłyszę Twoje imie, moje serce zaczyna bić szybciej. Gdy tylko mi się przypomnisz, wszystko zaczyna mi lecieć z rąk. Na niczym nie mogę się skupić. Tak właśnie mam kilka razy ... W jednym dniu ."

 

"Walcz o to czego pragniesz, bo samo do Ciebie nie przyjdzie. Szczęściu trzeba pomóc."

 

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika darlingxx.

Informacje o darlingxx


Inni zdjęcia: Skiing quen... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24