Siemka Tu OLA !!
Dodaje focie .... bo dawno nic nie dodawaliśmy ! ; )
Ale byliśmy ostatnio na sesji i jest pare fajnych fotek ; D
Dzisiaj leje deszcz nudy i tyle .. Nie ma co robić
Wczoraj ________________________
Byliśmy na koniach ... No i jak zajechałyśmy już pod stadnine to była 16.23 ...a mieliśmy jazde dopiero o 17.00
No i Julka nie chciała tak wcześniej jechać więdz ... Postanowiła że jedziemy sie przejechać .. No i były dwie uliczki wiechaliśmy najpierw w pierwszą .. No i jedziemy a ja :
- ja: jedżmy do końca tej uliczki !
- Julka z Jowitą : no to dobra
No to jedziemy .. no i jest już koniec .. patrzymy 2 psy . No i szybko nakręcamy .. A one za nami biegną jechaliśmy tak szybko no I ja z JOWITĄ piszczałyśmy na cały głos .. No i uciekamy .. drzemy sie jak najgłośniej i aż jakaś baba wyszła i coś sie darła .. No ale my cały czas uciekałyśmy .. No i jak już te psy sobie odpuściły .. Nooo to JULKA :
- jedżmy w tą drógą uliczke
- Ja z Jowitą : dobra !
Jedziemy jesteśmy tak gdzieś w połowie .. no i pies ..
Julka z Jowitą szybko nakręciły a ja już nie zdążyłam i mnie zaczą ścigać ... No i przebiegł zamną tak z 6 metrów .. No i jakieś dwa chłopaki go zawołały to do nich pobiegł ..
No a ja musiałam wrócić do dziewczyn no i ja tak jade i sie dre :
- trzymajcie tego kundla (tak do tych chłopaków )
No i spoko ja jede jak najszybciej a te go nie mogły utrzymać .. No i ten znowu zamną biegnie to ja go kopnełam w morde
.. Ale dalej biegnie.
Ja sie tak okropnie darłam jedną nogą pedałowałam a drógą go kopałam .. hehe . No ale gonił mnie z 10 metrów jak nie lepiej . No i za 3 razem tak mocno dostał żę zawrócił do tych chłopadków ! :):)
Inni zdjęcia: ... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24