nie chciała nic prócz bycia przy nim, ten naćpany kretyn nigdy tego nie rozkminił.
a teraz odpierdole Ci takie "patrz, co straciłeś", że się nie pozbierasz.
Jeżeli będę miała syna, wychowam go tak, aby wiedział, że żadnej kobiety nigdy w życiu zranić nie można.
Uwielbiam kiedy przyciągasz mnie do siebie siłą, zaraz po tym kiedy odwracam się by odejść . Łapiesz mnie za biodra `Jesteś moja. Nie puszczę Cię` szepczesz całując namiętnie moje usta.
Bo facet jest za męski na uczucia , za dumnny , by przeprosić i za głupi by cokolwiek naprawić .
Zmieniła się dziewczyna, która marzyła o szczerości, a teraz sama żyje w zakłamaniu ..
wychodzisz do ludzi, śmiejesz się, na chwile zapominasz o wszystkim.
potem wracasz do domu i wszystko wraca, cała szara rzeczywistość.
Kiedy kogoś kochamy chcemy żeby było jak w bajce żeby ta druga osoba czuła to samo . Lecz kiedy ona to poczuje i zaczyna się bajka . Ty rozumiesz , że za długo czekałaś na tą bajkę i czar pryska . Lecz wycofać się z tej historii jest trudno .
Tej nocy prawie byłam martwa, a Ty zapytałeś mnie, czy chce Ci coś powiedzieć. I wierz mi, ze chciałam. Chciałam Ci powiedzieć całą prawdę.
Że umieram bez Ciebie, że już nie potrafię dłużej widywać Cię dwa razy w miesiącu i czuję, że odkąd Cię poznałam, nie myślałam jeszcze o niczym innym niż o Tobie.
Ale wiesz jak to jest, gdy tak bardzo chcesz komuś coś powiedzieć i czujesz, że nagle nie umiesz mówić?
Stoisz w bezruchu, masz ściśnięte gardło i wszystkie słowa mieszają się ze sobą.
Ale nie martw się, gdy tylko oswoję się z myślą, że nie znikniesz nagle z mojego życia, tak w pięć sekund, to obiecuje, ze powiem Ci to wszystko.
Opowiem, jak bardzo tęskniłam, o tych nocach, kiedy nie spałam, by o Tobie myśleć i jak nie odrywałam oczu od telefonu czekając kiedy napiszesz.
Lubię moment, kiedy całuję Cię po raz pierwszy, a Ty prosisz o więcej.