photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 15 KWIETNIA 2013

KUUURDE , nie było mnie tu z rok ? ; o

Przepraszam was , że tak zaniedbałam tego fbla , ale nie potrafie ogarnąć czasu .

Dziękuję Kini , że sie zajęła  ja niestety będę bardzo rzadko dodawała wpisy .

Buziaki : *

 



Biegnę przed siebie nieznaną mi drogą, nie wiem gdzie, po co i nie wiem dla kogo.
 

Najgorzej jest widzieć pustkę w oczach,w których kiedyś widziało się cały świat.


W  prawdziwej przyjaźni nie chodzi o to, żeby być nierozłącznym, tylko o to, żeby rozłąka nic nie zmieniała.

Piszesz bo to Cię uspokaja, umożliwia wylanie z siebie emocji ale po cichu liczysz ze przeczyta to ktoś odpowiedni.
 

To życie sypie się nam z rąk niczym puzzle, biegniemy na ślepo , chuj z tym co będzie później

 

Tylko wtedy będziemy umieli dobrze przeżyć życie , gdy doświadczymy na własnej skórze , jak się żyć nie powinno. | Jodi Picoult

 

Nikt nie lubi patrzeć jak ktoś zajmuje jego miejsce .

 

prawdziwą miłością jest ta, gdy jesteśmy kochani za coś czego sami w sobie nie dostrzegamy.

kocham to rozkoszne drżenie mojego ciała, kiedy widzę go po raz pierwszy od tak dawna. powiedziałabym co wtedy czuję, ale takich rzeczy nie mówi się na głos.

        Przyjaźń między kobietą a mężczyzną , to jak kompot z ogórków - nie ma takiego kompotu.

Nie będę świata zmieniać, bo po prostu nie dam rady, bo w ludziach zawsze będą drzemać te same wady.

I skoro już tak to lepiej idź po następną butelkę. Będę chlać, aż wszystko jebnie i niech już jebnie, To jest mi niepotrzebne skończę sam będzie pięknie.

Z każdym dniem uświadamiam sobie jak dużo dla mnie znaczysz.
       
- masz jakieś nałogi ?

- nie .

- to może jakieś hobby ?

- no , lubię rośliny

. - o , jakie ?

- chmiel , tytoń , konopie.

nauczyłam się milczeć, gdy mam coś do powiedzenia.

 

KTÓRY NAJLEPSZY ? ; )

Lena ; )

Informacje o cytatyzmoblo


Inni zdjęcia: Zmierzchanie svartig4ldurI am photographymagicCzyż slaw3001410 akcentovaDZISIEJSZY KSIĘŻYC xavekittyxPonoć chory.. jestersarmy... itaaan128. atanaWhat You Wish For jestersarmyZwiedzando purpleblaack