Strachy Na Lachy
http://www.youtube.com/watch?v=_EdZbopNeS8
Żyję w kraju, w którym wszyscy chcą mnie zrobić w chuja. Za moją kasę.
Mamy tylko siebie - wielką mamy moc.
Nietolerancja jest cechą głupców.
Może powinniśmy odpowiedzieć sobie sami, kiedy zaczęliśmy się dotykać spojrzeniami.
Gdybym mógł zostać tu, zasnąć w lesie Twoich źrenic, niczego bym nie zmienił już. Gdybym mógł, gdybym mógł...
Gdy brak języka w gębie - na nic Ci pacierze.
Znam jednak takie miejsca, gdzie jest lepiej chodzić z nożem.
Czarny chleb i czarna kawa, opętani samotnością, myślą swą szukają szczęścia, które zwie się wolnością...
Twoje oczy lubią mnie. I to mnie zgubi.
Jestem chory na wszystko, kochana i nie wiem co mnie tu czeka, jestem chory na wszystko, chorobę mam na powiekach. Jestem chory na wszystko, kochanaiI jak pies kulawy szczekam, jestem chory na wszystko, chory na wszystko - chorobę mam na powiekach.
Moja wolność to żaden twój grzech.
Tu każdy słabość ma mentalną, wszystko powinno być za darmo. I niech Judasz Iskariota mieszka odtąd na banknotach, w sześciopakach...Haha.
Ja na wszystko leję z góry.
Jeszcze czasem gadam bzdury, lub krzyczeć zaczynam. Po upadku szybko wstaję, nie chce się zatrzymać. Nie uważam na ulicy. Czasem szukam zwady. Policjantem nie zostan - mam swoje zasady.