MOŻESZ MYŚLEĆ O MNIE COKOLWIEK: że się poddałam, jestem niestała, niekonsekwentna, mało poważna, cyniczna, chłodna i obojętna. MOŻESZ OSKARŻYĆ MNIE O CO TYLKO ZECHCESZ: dziecinność, niesłowność i ... że nie tak miało być. MOŻESZ DOWOLNIE MNIE TEŻ NAZYWAĆ: dziecinną materialistką, skrajna egoistką, nieczułym kamieniem. TYLKO ZANIM OTWORZYSZ USTA, SPÓJRZ, PROSZĘ, NA MOMENT W KIERUNKU LUSTRA
skoro w tym wieku, lubisz się bawić, to nie wiem, kup sobie klocki LEGO, a moje uczucia już zostaw..
Ty sobie lepiej uważaj bo jak Cię pierdolnę to nawet Dr House nie będzie wiedział jak może Ci pomóc.
Nawet nie chce mi się płakać. Rozczarowana też nie jestem. Przecież wiedziałam, że tak będzie.
jeśli ktoś twierdzi, że kobiety to słaba płeć, niech spróbuje w nocy przeciągnąć kołdrę na swoją stronę!
Mam wrażenie, że świat stanął w miejscu i to tylko ja zapomniałam przestać się kręcić.
tylko cud mógłby to wszystko odmienić, a realiści nie wierzą w cuda
Bez cierpienia nie zrozumie się szczęścia
Wiedziała, że to nie ma sensu, a mimo wszystko wgłębiała się w to coraz bardziej...
˙Zabawa jest wtedy, kiedy wypijesz za dużo i idziesz środkiem autostrady, nie myśląc o śmierci tylko śmiejąc się, że on ma inną.
Ja mogę być suką, ale to i tak nie zmienia faktu,że ty mi zazdrościsz.
Pytasz co u mnie ? Trochę się pozmieniało . Swoje rozjebane życie powoli układam w całość ..
Wykrzyczał mi w twarz moje błędy nie wiedząc, że największym jest on sam.
A kiedy Go obejmowała, zamykała oczy ze szczęścia.
cofam wszystkie dobre słowa na twój temat.
los czasami rozdziela bliskich sobie ludzi, żeby uświadomić im, ile dla siebie znaczą
mam wywalone na to, że komuś nie podoba się moja smutna mina i krzyczy mi, bym się nie smuciła . to co do chu.ja, mam szczerzyć zęby jak popier.dolona, gdy czuję się tak cholernie źle ?!
Czekasz na ten dzień, kiedy przechodząc obok Niego zamiast odpowiedzieć mu cześć, odpowiesz spierdalaj...?
bo życie to nie bajka . nie jest tutaj idealnie i nie każdy błąd można naprawić
Do jej ucha szeptał przeróżne dziwne słowa. Ale kiedy najciszej jak tylko się dało powiedział " Kocham Cię" na jej ustach pojawił się niesamowicie szczery uśmiech a serce zaczęło walić jak oszalałe .
Chciał oddać mi wszystko. Ja chciałam tylko jego miłości, ale tego nie potrafił mi zaoferować .
najgorzej jest patrzeć na własne marzenia, które spełniają siękomuś innemu .
kiedy byłam w podstawówce, kazano napisać kim będę gdy dorosnę . napisałam więc 'szczęśliwa' . powiedzieli, że nie zrozumiałam o co chodziło w zadaniu . ja odpowiedziałam, że nie zrozumieli o co chodzi w życiu .
-Puchatku..? A co jeżeli przyjdzie kiedyś takie jutro,kiedy będziemy osobno? -Osobnośc jest bardzo miła.. kiedy jesteśmy razem..! -No tak, tak... Ale gdybyśmy nie byli razem? Gdybym ja był gdzieś indziej? -Nie mógłbyś być gdzieś indziej, bo co ja bym bez Ciebie zrobił? Kogo bym wołał w te dni kiedy nie jestem bardzo silny? Kogo bym się radził, gdybym nie wiedział co mam robić? -Misu...My... -My?! Nas by wtedy nie było Krzysiu! -Oh Puchatku.. Jeżeli przyjdzie takie jutro, że nie będziemy razem, musisz o czymś pamiętać. -Dobrze.. a o czym muszę pamiętać? -Że jesteś odważny.. i że jesteś silny.. i bardzo mądry..! Ale najważniejsze jest to, że nawet jeśli bylibyśmy osobno... To ja i tak będę z Tobą.. Zawsze będę z Toba..!
jak byłam mała, mama zawsze powtarzała mi żebym nie śpiewała przy jedzeniu, bo będe miała głupiego męża. kiedyś sie bałam, a teraz robie to specjalnie, bo ludzie mówią, że jesteś totalnym idiotą
powiem ci kochanie, że chyba za dużo poświeciłam, za mało słuchałam innych, chociaż wyszło na to , że ja miałam racje ... wszyscy mówili, że jesteś dupkiem, idiotą, nie miałeś przyjaciół, mówili : daruj go sobie, nie możesz na nic liczyć z jego strony, to idiota, debil, matkoo jaki głupek . ja w to nie wierzyłam i sie starałam, a oni śmiali mi sie prosto w twarz, tylko dla tego, że wierzyłam, ze taki nie jestes, teraz wszystko sie zmienilo, wszyscy ci ludzie sa twoimi "przyjaciolmi" , zabrali mi ciebie, szkoda tylko, że nie wiesz, jakie wczesniej mieli o tobie zdanie, a ze mimo wszystko ja w to nie wierzyłam
Tatuś zawsze mówił: jeśli chłopcy cię nie lubią, są gejami.