Zapraszam do poprzedniej notki, gdzie zapadnie decyzja o dalszych losach dziewczyny, która próbowała ingerować w zasady konkursu. to WY o tym zdecydujecie. ZAPRASZAM i PROSZĘ o pomoc.
zdajesz sobie sprawę, jak nienawidziłam życia? jak każdego dnia, wylewałam tyle łez, za każdym razem gdy ktoś coś o Tobie wspomniał przywoływały mi się wspomnienia, tak, te cholerne wspomnienia właśnie wywoływały tyle łez. zdajesz sobie sprawę, że to już minęło? że znowu jesteś przy mnie, że z dnia na dzień stałam się jednym z najszczęśliwszych ludzi na świecie? nie mogę uwierzyć w swoje szczęście.
Sprzedałeś duszę, podpisałeś z diabłem pakt
Kiedyś dobry ziom, dziś człowieka wrak.
na zawsze razem z tobą to za mało.
Świat bez idiotów nie byłby ani trochę mądrzejszy.
Twórz swoje życie, nie kopiuj go.
Chciałbym Ci pomóc, serdecznie z serca, ale to tak, jakby ślepiec chciał prowadzić ślepca.
- nigdy jeszcze nie spotkałem tak wrednej osoby.
- cieszę się, że ktoś wreszcie docenił moje starania.
Skup się na tym co kochasz, a nie na tym jak to odbiorą.
Szkoda, że nie mamy 'święta Debili' w ten dzień najchętniej zadzwoniłabym do Ciebie i złożyła Ci najserdeczniejsze życzenia z okazji Twojego święta
Pierdolić fałszywe suki , które zmieniają się pod wpływem towarzystwa.
przyjaciel- nie ważne w jakim gównie się znajdujesz zawsze Cię z niego wyciągnie.
Dorosłam i źle mi z tym, w chuj niedobrze.
Najbardziej zniszczyli mnie Ci, którzy powinni być podporą
Kochane "koleżanki", opowiadając o mym zacnym życiu za moimi plecami, łaskawie nie dodawajcie wymyślonych przez siebie szczegółów. Moje życie jest na tyle zajebiste, że nie trzeba go ubarwiać.
Rzadko jest za wcześnie, przeważnie za późno, życie to zamknięta pętla czasu.
gdybym miała jedno życzenie to chciałabym nie musieć życzyć sobie niczego.
Wspominasz to co było, unosisz się w powietrzu. Chciałbyś cofnąć czas, po to by dzisiaj nic nie czuć.
Bo lata lecą, mijają niczym buch za buchem.
Brakuje Ci tylko jednej osoby. A wydaję się jakby nikogo nie było
Typowa reakcja, zazdrość, zawiść, ludzie zamiast się bawić czują nienawiść.
Zasypia sama z własnymi myślami, płacz goi rany, ból przez ludzi których kochamy.
Orka sie uwolni , Lessie wróci , Nemo sie odnajdzie .. a Ty mnie pokochasz .