photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 17 STYCZNIA 2013

wcale nam się nie nudzi

ale tak ogólnie, to nie jest cudownie i pięknie, jak się wydawało że będzie. coś się posypało, ale to już pewnie zauważyłeś. było dobrze, byłam na prawdę szczęśliwa, Ty przecież też. więc co jest? oboje nie umiemy odpowiedzieć na to pytanie.

 

i co daje ten uśmiech na twarzy, kiedy zadzwonisz, napiszesz, skoro nie mogę czuć się bezpeczna, kiedy Ciebie nie ma. czuję strach.. że zabraknie nam sił. że nie będziemy już w stanie walczyć o to co pielęgnowalismy przez ostatni czas.

 

nie chcę żeby było źle. musi być dobrze. chciałabym żebys mnie po prostu przytulił i powiedział, że będzie dobrze, jak zawsze. a poza tym chciałabym, żeby to wszystko co mi ostatnio mówileś było prawdą.

 

czuję sie winna wielu rzeczom, mimo że nie powinnam. zrozum, że nie tylko Tobie jest ciężko.

 

http://www.youtube.com/watch?v=1pLsb1YMsKE

Komentarze

poj3bane taka sama mine robisz jak mi obciagasz :D
25/02/2013 18:28:41
xmistakenx super :)
25/01/2013 13:52:29
Junior invincible9611 Fajne ; )
wbij ;D
20/01/2013 14:56:04
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika cuucina.

Informacje o cuucina


Inni zdjęcia: 1473 akcentova:) nacka89cwaZ przyjaciółką nacka89cwaW poprzek elmar137. atanaMój najlepszy kumpel bluebird11#1010 niepoprawnaegoistkaRusałka admirał na dobranoc :) halinam... maxima24... maxima24