photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 21 MAJA 2012

.:D

Siemaa .

Dziś szkoła ... e i będę prezydentem  USA  a Wera By  będzie prezydentem Chin i będzie mi coś tasm sprzedawać .

Nie pamiętam co .

A no i Celina napisała sorry narysowała nową historię.

No i tam było że ona była na Titanicu z J . była ta katastrofa i że ten oni coś tam stanieli tam a rudzy tam i tamci drudzy zwątpili i skoczyli do wody i że oni (no Celina i J.) wpadli do wody i przyszedł kosarz i wg.

 

Teraz piszę z Zuzią fb jej się znów psuje . ;(

No i wgl.Zdjecie jakieś stare i wg nie moje bo przedstawia Mikiego  <3bo ni ma :(

 

Paaa

 

_____________________________________-

Muszę Kiedy zdaję sobie sprawę, jak wygląda moje życie, otwiera się pode mną głęboka otchłań i czuję, że spadam, spadam i spadam w bezdenną mroczną przestrzeń. I to jest gorsze od łez, głębsze od żalu, bólu i smutku; to otchłań, w którą wrzucono Szatana. Nie można stamtąd wspiąć się z powrotem, nie ma tam promienia światła, dźwięku ludzkiego głosu ani dotyku ludzkiej ręki.

Komentarze

~zuzu fajne zdj
21/05/2012 18:33:48
trussskafkowa fajne ;)
zapraszam <3
21/05/2012 18:21:50
cranchipsxd Dzięki . wpadnę .
21/05/2012 18:22:37

Informacje o cranchipsxd


Inni zdjęcia: ... szarooka9325Posągowe photographymagicWypad po za miasto bluebird11:) damianmafiaZ Poprawin Komuni Zosi pati991Ja pati991Zółte kwiaty felgebelPiękna zielona trawa felgebelOgrody kapias felgebelMnóstwo kwiatow felgebel