Witam ponownie ; ) Jeszcze tam kilka i chyba dziś druga i ostatnia notka na dziś jak się rozkręcę i wasza oglądalność będzie większa i jak się Wam będą podobały to oczywiście miło mi. I zachęcam Was dziubki do klikania fajne i dodawania mnie do znajomych ; ) . No a teraz troszkie nie szczęśliwa złamana miłość możemy tak powiedzieć .
Wytłumacz mi tylko po ch*j to wszystko było .? < / 3 . /heły/.
___________________________________________________
A teraz jesteś tylko moim wspomnieniem za którym cholernie tęsknię. /heły/.
_________________________________________________________________
Nie no nie . ! Tylko dlaczego roz*pierdalasz mi ten świat jak ja go sama sobie tworzę . /heły/.
_______________________________________________________________________________
Moje uczucia na chwilę obecną są tak cholernie mieszane , że chyba nie wiem co to jest miłość ; c /heły/.
__________________________________________________________________________
Hymm no to doceniłeś mój cały świat , gdzie ja okazałam się tylko zabawką na te słabsze Twoje dni. < /3. /heły/.
____________________________________________________________________________
Tylko szmaty Ci w głowie , powodzenia życzę może z nimi daleko zajdziesz . /heły/.
___________________________________________________________________________
Wstałam z łóżka , żeby się podnieść , stać się inną dziewczyną niż byłam wczoraj tak po prostu zmienić się aż Ty zobaczysz i zrozumiesz , że straciłeś dziewczynę , która naprawdę coś do Ciebie czuła. /heły/.
________________________________________________________________________________
Stałam w kroplach deszczu , bo myślałam , że chociaż tam jesteś. /mila/.
_________________________________________________________________________
Brak grzeczności z mojej strony .? Nie dziw się jak i tak wiem , że mimo co nazwiesz mnie szmatą . /heły/.
___________________________________________________________________________
Ku*wa znowu jak o coś walczę to coś tracę ; / To życie jednak nie jest takie proste obecnie zapaść się pod ziemię byłoby najlepszym rozwiązaniem. /heły/.
_________________________________________________________________________
Zrób coś albo tak po prostu pomóż mi o Tobie zapomnieć , tak , żeby nie bolało , tak by było idealnie , tak jakby Cię nie było , lecz szczerze chcę , żebyś był tylko moim wspomnieniem bo nie chcę cierpieć już więcej < / 3. /heły/.
________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________