alohafromparis odwal się dziewczyno, jak ci się nie podoba to po co wchodzisz i komentujesz. co kręci cię to.? nudzisz się.? czy po prostu sądzisz że przez to wszyscy będą wchodzić na twojego fbl.? nie rozumniem cię... i kto tu jest głupi ten jest, nie znasz mnie więc po co piszesz że jestem głupia, wgl z jakiego powodu? nawet z tb nie pisałam. widze że do wszystkich tak wypisujesz, tobie chyba naprawde się nudzi i jak chcesz to jak osoby poniżej też mogę do administratora napisać i skończy się twoje durne pisanie. szkoda słów do ciebie bo jak widze to ty i tak niczego nie zrozumiesz.
tissdalowa bo co mi zrobisz , boisz się czegoś ? , oh kochana zobaczymy , ja do administracji pisze więc wiesz lepiej się zajmij sobą i swoim życiem , a nie tu krytykujesz ludzi których nie znasz żabo , hahaha .
tissdalowa kochanie masz kilka ciepłych słów u mnie na fbl , normalnie jesteś najlepsza , o bosz , cynisz jadąc innych chociaż nikogo tak na prawdę nie znasz , myslisz , że nie da się dotrzeć do ciebie kim jesteś , ja znam administratorów , zaraz cię zgłoszę i skończysz to szaleństwo mała , więc ogarnij te swoje owłosione 4 litery i jeb się na morde skarbie : 3 nie moja wina , że cię nikt w realu nie docenia a w domu cię biją no sory , nie mnie to oceniać , ale się doigrasz jeszcze , no to buziaki : o
09/08/2011 19:56:29
everybodybeliebers fuuuuuuuuj jaka ty jestes ochydna i brzydka nie wiem jaki chlopak by cie chcial normalnie masakra z ciebie tak jak ten caly twoj blog jestes poprostu glupia i tyle