photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 1 SIERPNIA 2009

fot. Ola K

Jeszcze na Siwym

 

Wiem, że mina, garb i w ogóle dosiad nie taki jak trzeba, ale kurde. Kucyk wysadził mi tak do przodu że przeskoczył drąg - wskazówke po - której tu nie widać  a Siwy sprzedany.

Przedwczoraj o 00:00 wróciłam do domu znad morza, a o 4:30 byłam już w szpitalu  obudziłam się z takim bólem brzucha, że nie mogłam wytrzymać.  więc najpierw do poradni w Piasecznie, a potem do szpitala na Litewską  zrobili mi USG i okazało się, że to może być wyrostek albo jakiś wirus, ale chyba nic mi nie jest bo wczoraj i dzisiaj nic mnie nie bolało.  mam nadzieję. ;)

 

A nad morzem było supermegawyjebongowkosmosiwogolezajebiscie, więc jestem zadowolona, że jednak zdecydowałam się pojechać  No, a przez ten tydzień jak mnie nie było Karanką zajmowała się Karolina

Dzisiaj wzięłam ją na lonżę tylko, a jutro jedziemy w teren całą ekipą. Po terenie może jakiś stajenny grill?

 

Mam dylemat. Karolina chce zrobić mojej kobyle irokeza  ale nie wiem czy bedzie jej dobrze... Zrobić jej tego pieprzonego irokeza?

 

Pozdrawiam:

Karolinę

Pawła

Michała

Olę