photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 20 LISTOPADA 2011
48
Dodano: 20 LISTOPADA 2011

1.

 

Nasz wspólny photoblog! Nie mogłam się go doczekać!

 

 


 

 

Wrażeń dzisiejszego dnia, chyba nie warto opisywać. Niektórzy upadli tak nisko, że niżej się już chyba nie da.

 

 


 

 

'Cały czas powtarzacie mi jaka ja to jestem zła. Jaką to jestem suką, kłamczuchą, egoistką i hipokrytką. Nie zaznaczyliście tylko jednego, że jestem DZIECKIEM. Jestem nim. Jestem najmłodsza z całego towarzystwa, nie wychował mnie internet, tylko podwórko i koledzy. Strach przed matmą i niemieckim. 'Smarowanie' śniegiem, przez klasowych kolegów. Problemy typu 'O mój Boże! Zapomniałam ołówka!' Nie przesiadywałam godzinami przed monitorem, tylko wychodziłam pograć w siatkówkę. Przez skype rozmawiałam z ludźmi, których znałam i było o wiele zabawniej. Tak! Jestem smarkulą. Zgadzam się z tym. Ciesze się z tego, że mam te 15 lat i nie traktuje życia poważnie, że nie staram zachowywać się ja wielce dorosła Panienka. Ciesze się z tego ku*wa! Wielce dorośli, którzy mnie tylko pouczają i mówią, jaka to ja jestem zła i niedobra. Wyjdźcie z domu. Gdziekolwiek. Nie tylko do szkoły i odrazu po powrocie na kompa. Pobawcie się, bo do dorosłości jeszcze Wam w cholere dużo brakuje. ^^'

 

by Edzio.

 


 

 

'wpienia mnie wmawianie mi, że jestem dzieckiem. jestem nim, i potrafię się do tego przyznać, bez bicia. <3 

niektórzy nie potrafią. niby ta 'młodzież' ale z rozumem dziecka, najlepiej jest tylko zjebać kogoś za to jaki jest, wyżywać się. czy wy nie macie swojego życia? .. 

no-life, no-life, no-life <3 hell yeah. iii tak. sama się przyznałam ostatnio, że lepoiej jest mi napisać cokolwiekniż powiedziec. 

nie będę się zbierać na żadne przeprisny. dwie strony na to zasługują. tak. dokładnie dwie. 

jeden na drugiego jebie <3 kocham to . :3

 

jutro turniej. trzymajcie kciuki. *-* zero. 

 

jestem zerem. ii na prawde. żałuję wylanych łez na was. na prawdę. żałuję tego cholernie mocno, tak jak nigdy dotąd nie żałowałam.. :*'

 

by Kinia.

 

 


 

Bratz! Bachory, smarkule, oto my! Jesteśmy tu najmłodsze, a czasami mi się wydaje, że intelektualnie najstarsze. Tak! Jesteśmy dziećmi, prawda Kinia? Mamy te marne 15 lat i nie bierzemy życia na poważnie. Żyjemy chwilą. Nie myślimy o przyszłości, dla nas liczą się sekundy!. <3

 

 


 

Kilka nutek. :-

 

http://www.youtube.com/watch?v=kwWX0ylkP0M

 

http://www.youtube.com/watch?v=cfZxzK2_fW8

 

http://www.youtube.com/watch?v=KsxSxF3JKeU

 


Kinia <3 Kocham Cię słońce. nzr. ; *** muuuah! Wiesz Szkrabie, że jesteś moim Puszystym Cosiem, prawda? ;>

Komentarze

mowmimefiu Po pierwsze to jest słabe jak czcić islam i chlać wódę.
Po drugie to we DWIE macie ten TEKST na próbę.
Po trzecie to ten dzień jest waszą porażką, uwierz
21/11/2011 7:34:05
azazi po piąte nie słychać Cię edzio, bo masz policzki za grube.
po szóste wasze teksty są o dupie maryni, puste i nudne.
po siódme udowodniłyście tylko, ze jesteście głupie.
21/11/2011 14:53:11
shutthefuuck <3
21/11/2011 18:16:46
shutthefuuck Btw ja nie pisałam tej notki.
21/11/2011 21:10:57
azazi Ja w wieku 15 lat dużo się uczyłem, dorabiałem myjąc auta sąsiadów i musiałem opiekować się młodszą siostrą. Paliłem, bo takie miałem środowisko. Piłem, bo czułem się inny, ale nie wiedziałem czemu. Nie wiesz, co to zanczy `być wychowanym przez podwórko`. Ja w wieku 15 lat miałem takie obowiązki, jakich Ty sobie nie wyobrażasz. Nie jesteś dzieckiem edzio. Jesteś intelektualnym inwalidą, który użala się nad sobą, z byle głupiego powodu. Ty ryczysz, jak Ci ktoś zaje*ie lizaka, więc o czym Ty mówisz do LUDZI DOJRZAŁYCH.

JA jestem no-lifem, tak? Bo uczę się fest do matury, bo mam masę znajomych na realu, tak? TO chyba już nie czaję pojącie `no-life`. Fakt, że wchodzę czasem na kompa, nie świadczy, że nie mam życia rzeczywistego. Tak poza tematem.. To nie ja mam chłoptasia z drugiego końca Polski i użalam się nad tym, że ktoś NA SKEJPIE mnie obraził. Kto jest większym nieudacznikiem? Ocenianie zacznij od swojej osoby, Kingo.
20/11/2011 22:31:01
mowmimefiu Brat dobrane słowa tylko czy połapią ? Bo nie bardzo to widze. Wyzywają ludzi od ''no life'' a same siedzą w tym gównie po uszy. Może wyjdą na 2 godziny. Edzio tez niby odeszła okazało się że nadaje na mnie i na Was Wiktorii Z NOWEGO NUMERU GG i JAK SIE OKAZAŁO WŁAZIŁA TAM NA NIM CODZIENNIE XDDDD. Pusta Kobieta. :)
Jakby to Wiktoria zobaczyła zaczełaby się śmiać i przyznałaby mi racje. Musze jej to posłać to się pośmieje - przynajmniej jest czym humor sobie poprawić. :D
Ciekawa koncepcja brat.... JA TU SIEDZE DLA WAS :)
A Ten kto mówi że jest tym ''NO LIFE''i dodaje jeszcze coś oznacza że ma problemy ze społeczeństwem swoim w realu więc sie nie przejmuj. Chociaż nieee..wiesz 12 latki kokszą. Edzio mózg jest cofnięty o 3-4 lata i znalazła sobie towarzyszki w wieku takim. Zwracam honor..xDDDDD
21/11/2011 9:55:29
shutthefuuck kochani jesteście, na prawdę. :*
21/11/2011 18:18:14
crixus I tym oto cytatem kończymy , Panny leża na deskach
Dziękuje
Dobranoc.
21/11/2011 8:20:33
mowmimefiu Hahaha rozdziewiczone dowidzenia wypier..lać :D
21/11/2011 9:36:41
mowmimefiu Założyły Club Brratz.. ''Bratz! Bachory, smarkule, oto my! ''
Hahahaha kurw******* XDDDDDDD
21/11/2011 9:48:43
mowmimefiu Samobójcy, samobójcy... na księcia..
ku po mości panie, kupom gówna. :D
21/11/2011 7:36:29
shutthefuuck <3 muah
20/11/2011 22:21:46
crixus Tylko wam sie wydaje ze starsze intelektualnie, jak zarobicie na chleb same a nie "od mamy" To pogadamy, dowidzenia.
20/11/2011 22:20:00
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika brratz.