Dzisiejsze. Szkolne. Czy coś. Włosy Aśki. Czy coś.
Ej wiesz, skoro masz problem z moim photo to może tutaj nie wchodź po prostu ?
Może w końcu zostaw moje życie zajmij się swoim ?
Kiedy się przyjaźnilyśmy potrafiłyśmy zrobić dla siebie wszystko pamiętasz ? Pamiętasz jak płakałyśmy kiedy któraś z nas wyjeżdżała na wakacje ? Pamiętasz że zawsze przywoziłyśmy sobie pamiątki ?
Pamiętasz jak ja spałam u Ciebie albo Ty u mnie ? Pamiętasz nasze zabawy, nasze wymyślanie nowych wyrazów, czesanie siebie nawzajem ? A pamiętasz jak kłócilyśmy się z panią o to że chcemy być razem w pokoju na wycieczce a pani się zgodziła bo miała dosyć naszego gadania ? Pamiętasz dyskotekę na której płakałyśmy ? Pamiętasz to wszystko co dla siebie robiłyśmy ?
Wiesz co, spędzałyśmy ze sobą tyle czasu, mówiłyśmy sobie wszystko a teraz nie potrafimy powiedzieć nawet głupiego cześć. No ale dobrze niech tak zostanie.. .
Tylko boli mnie to że po tym wszystkim potrafiłaś i potrafisz robić mi takie rzeczy !
Ty nie wybaczsz mi ja nie wybacze Tobie no cóż. Ale moim zdaniem powinnyśmy mieć do siebie szacunek, ja do Ciebie bynajmniej mam ! Nie powiem że jestem święta bo też potrafiłam rzucić na Ciebie kilka epitetów.
I wiesz co skoro się już nie lubimy czy nienawidzimy to trudno nie wszystkich trzeba lubić, chciałabym tylko żebyś przestała mnie obgadywać, tworzyć dziwne historie na mój temat i jeszcze wiele innych rzeczy związanych zemną które robisz.
Skoro twoje życie jest na tyle nude że zajmujesz się moim, to przykro mi <3..!