photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 7 LISTOPADA 2013

Być na topie.

Przez ostatnie 2 lata spotykałem wiele internetowych sław. Jedni potrafili być naprawdę mili, inni potrafili pokazywać, że swoje mniemanie o sobie. Wielu z nich po programie nawet się nie odezwało. Kilka odzywa się do dziś.

Kontakty między ludzkie są fajne dopóki czegoś od 2 strony chcemy lub mamy gdzieś swój interes. Zdjęcie z Jasiuu nie jest przypadkowe. To osoba przez wielu postrzegana jako chamska, bezczelna, mało sympatyczna, zadufana w sobie. Prawda jest taka, że po części tak jest, ale ta druga strona jest o wiele ciekawsza i przykrywa te wszystkie negatywy. Zresztą każdy z nas ma jakieś.

 

Osobiście jestem mocno irytującą się osobą, lubię jak coś idzie według planu, mojego planu. Często denerwuje mnie postawa innych, która dla mnie w danej chwili jest totalnie nieodpowiednia. Czy to powód by zamykać mnie w szufladzie osób złych czy też nieetycznych? Raczej nie.

W tym wszystkim ważnym jest, by gdzieś tam pamiętać kim naprawdę się jest. Jeżeli oceniasz kogoś ocenie poddaj najpierw siebie. Zastanów się jak odbierze to osoba, o której mówisz, piszesz?

Miej pewność siebie i staraj się to przekazywać innym. irytacja, zazdrość wynikają tylko z naszych własnych braków.

Takie przemyślenia Bartka, mam nadzieję, że znajdą swojego odbiorcę.

 

INSTAGRAM
ZAPRASZAM!

 

Komentarze

sadtragiclove Cieszę się, że jesteś szczery i prawdziwy. Tak trzymaj. :)
07/11/2013 19:46:36
bartoszpussak Staram się, dzięki!
07/11/2013 22:06:08
hemofilia Jasiu mój ulubiony <3
07/11/2013 16:08:52
czarymary3 A ja bardzo lubię Jasia. Ma swoje zdanie i nie boi sie go powiedzieć na głos. A zanim coś o kimś powie sprawdzi to więc szacun ;]
07/11/2013 14:16:44
dragullia Zgadzam się z Tobą w 100%. :)
07/11/2013 14:56:58
dragullia Według mnie Jasiuu to bardzo pozytywna osoba. Lubię Jego filmiki i zawsze się przy nich przynajmniej uśmiecham. :)
07/11/2013 14:56:34
nellybb94 Również uważam, że Jasiuu wcale nie jest taki zły.. Mimo, że nie znam go z realnego świata :)
07/11/2013 12:16:10
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika bartoszpussak.

Informacje o bartoszpussak


Inni zdjęcia: Estepona 2024 mr0w44m nie dał rady.... klintoonessSiadło... klintooness24500 akcentovaForward pamietnikpotwora:) dorcia2700Ciemna strona księżyca. &#97 tomaszj85The Dark Side of the Moon tomaszj85Motur ! :3 kalisiakWiosna plecień...... n4st0l4tk4