OPIS KTÓREGO POTRZEBUJESZ.
uwielbiam to uczucie, kiedy mimowolnie się uśmiecham. całkowicie się zgadzam, że to jest najlepszy objaw zakochania.
choć dla wszystkich jestem- nie ma mnie nikt.
chociaż raz być suką i olewać wszystkich z góry na dół, chociaż raz mierzyć wszystkich bezczelnie wzrokiem, chociaż raz zniszczyć komuś życie, chociaż raz mieć wszystko w dupie.
jest mnóstwo ludzi na świecie, którzy powiedzą Ci, że nie możesz. a Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć '' no to patrz ! ''.
nie możemy być idealni ... ludzie straciliby temat do plotek !
kiedy życie nabiera sensu, kiedy wszystko staję się różowe, zawsze ktoś musi rozlać czarną farbę, by zniszcyć to co kolorowe !
a teraz wstań, zrób najlepszy makijaż jaki potrafisz i nie waż się pokazać niekomu, że coś Cię rozpierdala od środka.
lubię te dni, kiedy to siedzę w domu, przy puszczonym bicie, z wciągającą książką. nie przejmuję się niczym, a moje myśli są wolne. a potem cudowna kąpiel ze słuchawkami w uszach. takie spokojne dni, nastawiają pozytywnie na kolejne tygodnie.
co u mnie ? jak zwykle. coś się sypie, ktoś się kłóci, ktoś się czepia, ktoś przychodzi, ktoś odchodzi. ja zostaję.
nie jestem idealna. ale idealnie sobie z tym radzę ! ; p.