Czy ja obiecywałam jakieś zdjęcia z weekendu długiego ?
A proszę bardzo ;)
A więc korzystając z okazji, że mam czas (czyt. chce mi się) dodam coś TU.
Prośbę mam małą do Pogody:
Droga Pogdo! Bądź jednak jutro słoneczna, ciepła, przyjemna ogółem, bo OGNISKO ma być. Nie mam wcale ochoty na powtórkę zeszłego wtorku, kiedy to była afera ;P Aha, tak przy okazji to zamawiam od razu pogodę piekną na środę;)
A więc dzisiaj mam dobry humor, nawet bardzo, moja sytuacja ocenowa zaczyna wreszcie wychodzić na prostą, aczkolwiek drobne roboty budowlane mogą występować ;)
Nie no muszę się pochwalić, szczena mi opadła jak pani powiedziała że osiemnastka (mój numer z dziennika znaczy się) ma 6 i to w dodatku z biologii, toż to cud nad Pszczynką!
Tak siedzę i myślę co bym TU mogła napisać, uznałam jednak, że jak mam znowu pisać bez sensu to może lepiej wcale ;)
Tak więc gorącą prośbę mam do wszystkich aby kciuki trzymali za to, żeby jutro w Pszczynie świeciło słońca, no dobra, niech świeci wszędzie, nie uśmiecha mi się siedzenie w szkole, zdecydowanie wolę OGNISKO!
No więc (ktoś "więc" liczy ?;P) POZDRAWIAM POZDRAWIAM POZDRAWIAM
Niech moc będzie z Wami :)