Moje marzenie w dalszym ciągu to uzyskać idealną figurę.!
Ostatnio pozwoliłam sobie na dużo jedzenia i odpuściłam ćwiczenia, ale teraz trzeba spiąć poślady i kontynuować walkę o idelną figurę.!
Do sylwestra myślę, że uda mi się nieco wysmuklić nóżki i tyłek oraz go ujędrnić mrr :D
Resztę moich marzeń nigdy nie ujawnię, nigdy wcześniej zresztą tego nie zrobiłam.
W tej chwili mam cudownego chłopaka, który mnie bardzo szanuje i kocha. Bardzo się stara i jest przy mnie prawie zawsze.!
Rodzinę też mam cudowną są blisko, znoszą moje humorki, kłocę się z nimi często, ale wybaczamy sobie wszystko.
Co do przyjaciół hm, troszku pusto takie echo, ale nic nigdy na siłę kiedyś znajdą się Ci sprawdziwi, którzy zrobią bardzo dużo.
Mam już osiemnaście lat i chyba zaczęłam o wszystkim myśleć bardzo poważnie, czy to dobrze? Myślę, że przyszedł czas by zacząć się ogarniać i myśleć o wszystkim poważnie, chociaż wiem, że mogę być nazwyaną straszną sztywniarą mnie zbytnio to nie obchodzi bo jak wspomniałam trochę wcześniej znajdą się i tacy którzy zaakceptują mnie taką jaką jestem. :)
Dziękuje bardzo tym, którzy przyszli na moją imprezę osiemnastkową która według mnie była totalnym niewypałem. Dziękuje za pocieszenia, które być może nie do końca były szczere i prawdziwe. Ogólnie jestem osobą, która nie jest w stanie szybko się do czegoś przekonać i w coś uwierzyć, ale taka już moja natura.
Buźki.!