photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 17 CZERWCA 2015
Śniadanko.
Twarożek ze szczypiorkiem i rzodkiewką. Bardzo dobry, tylko ja bym doprawiła.
3 połówki chleba: 1 ciemny, 2 jasne z ziarnami.
Trochę przegieli z ilością twarogu, już myślałam, ze nie wcisnę, ale zjedzony :)

Komentarze

psycholandia więcej twarożku, wiadomka :D mniej chleba , o to chodzi. Czy nie możesz doprawiać tego sama? Tak naprawdę niewiele wiemy o przyprawach, a raczej ich właściwościach, przyprawy w żaden sposób nie tuczą, a często są bardzo zdrowe i dobrze wpływają na nasz organizm :
PIEPRZ: 'Piperyna zawarta w pieprzu od lat znana jest jako remedium na problemy trawienne. Okazuje się jednak, że pomaga również spalać tłuszcz'
CYNAMON: Korzenny i rozgrzewający cynamon pobudza do pracy enzymy, które uczestniczą w metabolizmie węglowodanów. Poza tym cynamon reguluje poziom glukozy we krwi. To jedna z najlepszych przypraw na utratę wagi"
KURKUMA: działa przeciwzapalnie i jest źródłem antyoksydantów. Kurkuma pomaga spalać tłuszcz i redukuje ryzyko cukrzycy."
Chili: Ostra papryczka chili to źródło kapsaicyny, która pozwala na szybkie i skuteczne spalanie tłuszczu. Poza tym nawet mała szczypta chili potrafi dodać energii i poprawić samopoczucie."
ITP ITD :)
18/06/2015 2:09:24
Junior amolaglio Patrz o tym nie pomyslalam. Do nastepego twarozku dosypie pieprzu :D
18/06/2015 14:25:13
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika amolaglio.