photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 23 MARCA 2014

Czo ta Asia jeszcze w starych włosach XD

Sory , że zdjęcie z Anią , ale nie mam innego zdjęcia :<

I wiesz , tak sobie myślę , że chyba wrócę do naturalnego koloru .

Jakoś mi go trochę brakuje  :c

Mniejsza .

Dawno mnie tu nie było :o

Co u Ciebie myszko ? <3 

U mnie , no , nie jest za dobrze ale  nie narzekam , jakoś sobie muszę dać radę , prawda ?

W szkole , nie jest tak źle aczkolwiek , mogłoby być lepiej .

Ostatnio wgl nie potrafię się skupić na nauce .

Cały czas myślę ..

Pewnie się domyślasz  o czym  i o kim .

Tak , nie potrafię o nim zapomnieć ..

Po mimo tego , że zachoywał się jak dupek , uszczęśliwiał mnie  ..

Ostatnio u niego byłam , boże , nie mogłam przestać się na niego patrzeć .

Jego oczy , śmiech , uśniech , jego dziwne , śmieszne miny <3 

Tak bardzo za nim tęsknię  .. :C

Wyjechał do Szczecina , do pracy.

Chciałabym wiedzieć co u niego , ale nie mam jak się z nim skontaktować , a przez fejsa nie za bardzo chcę z nim pisać  .

Ostatnio był dostępny na fb , napisałam do niego , na początku pisałam z nim i niczego nie podejrzewałam ale później ..

Napisał mi , że się we mnie zakochał i wgl , a to nie mogło być możliwe..

Tzn , nie że niemożliwe było to , że się we mnie zakochał , niemożliwe było to , że mi to napisał , powiedział .

Nigdy nie potrafił mi powiedzieć co czuje , nie umie rozmawiać o uczuciach , nie umie ich okazywać , tylko raz powiedział mi , że mu na mnie zależy , zawsze chciałam go podchwytliwie .. żeby mi to powiedział .. ale nie udawało mi się , zawsze musiałam pytać , czy to nadal aktualne , czy nadal to czuje ...

Pisząc z "nim" dalej dowiedziałam się , że to nie on do mnie pisze , tylko jakaś Dagmara  ...

Najprawdopodobniej , bardzo dużo jej  mnie opowiadał , bo nawet wiedziała , że umiem rozmawiać po hiszpańsku .:o

Nie wiem , może była zazdrosna jak on jej o mnie opowadał i specjalnie robiła sobie ze mnie jaja  ..

W każdym bądź razie , trafiła w mój czuły punkt ...

Wiesz jaka szczęśliwa byłam , kiedy myślałam , że to on pisze ?

Płakałam ze szczęścia , Ania wszystko widziała , nie mogłm się uspokoić  .

Kiedy dowiedziałam się ,że to ta Dagmara .. od piątku do dziś nie potrafię zapanować nad emocjami , nie potrafię zatamować łez ..

To już tak długo trwa , zresztą , sama wiesz ,to trwa od wakacji ..

Pamiętasz jak go poznałam ?

Było to wtedy , kiedy przyjechałam do Ciebie totalnie zraniona ..

Machał nam kiedy szłyśmy na rynek , miałam okazję bliżej się mu przyjeżeć , kiedy siedziałyśmy na placu z kicakiem , wtedy przyszedł on .. nie mogłam oderwać od niego wzroku , tak bardzo zaciekawiła mnie jego osoba ..

Pamiętasz , kiedy mówił Ci , że jestem najlepsza pod słońcem , nawet nie wiesz ile bym dała by do tego wrócić , chciałabym , by przy mnie był , by tylko mnie kochał , czy aż tak wiele od niego oczekuję  ?

Mówią mi , bym o nim zapomniała , hah , łatwo się mówi , trudniej to zrobić  ..

Dał mi wiele pięknych chwil do zapamiętania , a zwłaszcza jedną ..

Pamiętam , przyszedł jego wujek haha , wyszliśmy od niego i śmialiśmy się z tego hah <3

Nie wiem co już mam zrobić wiesz ?

Próbuję się zmusić do kogoś innego , nie wiem , by zapomnieć o nim , by być szczęśliwym z kimś innym , ale wiesz co ,myśli o nim nie dają mi spokoju ..

Ostatnio nawet kilka dni pod rząd mi się śni , w każdym śnie byliśmy razem , byłam szczęśliwa , nawet nie wiesz jak bardzo .

Pamiętasz jak przed wyjazdem na odwyk mówił Ci , że jak przyjedzie , pójdzie do pracy , wyjedzie do Szczecina , ułoży sobie ze mną życie , będiemy razem mieszkać i będziemy się wozić po Szczecinie autem ..

Jego słowa stały się moim marzeniem ..

Może nie jest ideałem , popełnia błędy , ale był całym moim światem i po mimo tego , że nie byliśmy ze sobą zbyt długo ale wyjątkowo szybko i bardzo się do niego przwiązałam ..

Mam nadzieję , że kiedy wróci , w końcu się z nim dogadam i będzie wszystko dobrze.

 

 

Słoneczko , mam dla Ciebie dobrą radę , jeśli poznasz chłopaka , zanim z nim będziesz , dobrze go poznaj , bo tak naprawdę nigdy nie wiesz co mu odwali i co zrobi , sprawdź czy kiedy mówi Ci , że Cię kocha , są to szczere słowa . Poznałam chłoapaka , prawie pół roku temu , starał się o mnie , mówił mi miłe słowa , mówił , że mnie kocha , tydzień temu widziałam go z bratem i znajomymi , szedł z taką dziewczyną z Twojego gimnazjum , rozmawiali . Wiesz , to że rozmawiali , nic nie znaczy , prawda ? Zapytałam sie jego kolegi czyon coś tam do niej , on mi odpowiedział , że nie wie . Tego samego dnia , on sam do mnie napisał , po długim okresie nieodzywania się do mnie , gdzie jeszcze do niedawna , pisaliśmy ze sobą całymi dniami i praktycznie nocami . Napisał do mnie , że po co mi było wiedzieć czy on coś do niej , zaczął mi się tłumaczyć , że do niej nie kręci ani nic , a teraz kiedy wchodzę na jego profil i widzę jej zdjęcia na jego tablicy a pod nim komentarze " Lovkii"... Do mnie też tak pisał ..

Gdyby mnie naprawdę kochał , nadal by ze mną pisał , nie komentował by jej tak zdjęć  i wgl .

Sama wiesz o co mi chodzi . Wiesz , ostatnio tak sobie myślałam .. Mówią , że mam branie , dobra okej , może i chłopacy za mną latają i wgl ale z tego co zauważyłam , latają za mną same dupki ..

Zreszta , każdy chłopak ma w sobie coś dupaka i nie ma wyjątków , czasem tak sobie myślę , że chciałam bym , żeć w dawnycha czasach , za panowania gentelmenów , których za tych czasów brak . W tamtych czasach , mężczyźni , mieli szacunek do kobiet , traktowali je jak swój największy skarb , nigdy nie przyszło by im do głowy , by wyzwać , zranić , poniżyć , wykorzystać kobietę  .

 

 

Zgadnij z kim mam się spotkać w czwartek .

Czarek przyjeżdża do Nowej Soli , w końcu spotkam się z nim po ponad dwóch latach .

Jego mama przyjeżdża tu do szpitala . Napisał do mnie ostatnio i właśnie mi o tym powiedział , więc w czwartek robię sobie wolne od szkoły i jadę do soli w końcu się z nim spotkać .

 

Dobra słoneczko , ja już kończę , chyba trochę za bardzo się rozpisałam .

 

 

KOCHAM CIĘ <3

 

 

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika amarex3.