~madzia Jakie polecasz legginsy do ćwiczeń oraz jazdy na rowerze? Podałabyś konkretne modele? :)
24/04/2017 19:02:21
agnieszkaradtke
Do ćwiczeń polecam legginsy od Paulo Connerti <3 Tanie, wytrzymałe, nie prześwitują i nie spadają z pupy gdy biegam ;) A na rower to w sumie nie wiem jakie polecić :D mam jedne długie, zwykłe z martesa - a ogólnie jeżdżę w spodenkach z 4f z "pampersem" :D
explsp To miło ...obiecaj, że wpadniesz choćby raz na tydzień :)
24/04/2017 9:21:06
agnieszkaradtke
Oj nie wiem :(
Maj jest zakręcony. Grześ dziś pojechał na 7tygodniowy poligon więc może częściej tutaj będę zaglądać ale nie mogę nic obiecać :)
O sobie: «Je ne fais confiance, l'amour seulement à ceux qui le méritent ...»
Wszystkie fotografie zamieszczone na stronie www.photoblog.pl/agnieszkaradtke są wyłącznie mojego autorstwa i posiadam do nich pełne prawa autorskie zgodnie z Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Kopiowanie, rozprowadzanie (w formie oryginalnej i zmienionej), publikowanie oraz przywłaszczenie autorstwa jest kradzieżą podlegającą karze zgodnie z Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 rozdział 14.
Czym się zajmuję: fotografia. siatkówka. piłka nożna.