Czy ma ktoś Samsunga Galaxy Trend i może mi o nim coś powiedzieć? ;-) Przymierzam się do kupna i nie wiem jakiego smartfona wybrać. Mogę przeznaczyć na niego jakieś 700 - 750 zł- nie więcej! ;-)
Komentarze
~tititi gdzie kupiłaś te buciki? :)
28/09/2013 22:15:01
afid
w ccc kupiłam :) w grudniu zeszłego roku na przecenie :D
~jjjj a jakimi cwiczeniami zaczynalas? zawsze tylko raz dziennie? jejku nie moge sie nachwycić Twoja osoba.. ;)
05/09/2013 20:05:42
afid
zaczynalam od turbo, po miesiacu robilam killera :) i mieszalam to zazwyczaj :D zawsze raz dziennie. teraz mam wolny wrzesien i mysle czy nie zaczac rano turbo, a wieczorem skalpel ;)
~lola kup iphone, za taka kwote spokojnie dostaniesz na Allegro 3gs a nawet 4, lepiej kupic cos wysokiej jakosci, niz samsunga. Miałam kilka modeli Galaxy, teraz mam iPhone 4s i Samsung sie nie umywa do Apple!
05/09/2013 9:48:09
afid
iphony sa bardzo fajne, ale nie pomyslalam nawet i zamowilam juz galaxy trend :D dostaje drukarke gratis XD
~anonim Bardzo poleca Samsunga Galaxy S4 Duos, nie jest tak bardzo drogi a naprawdę świetny telefon ;) jest podobny do Trend, także chyba nie różnią się wieloma funkcjami ;d
nojestemico kupiłam w play samsunga trend za 269, abonament na 2 lata i płacę 50 zł miesięcznie. w zależności od upodobań wybierasz sobie pakiet, ja np. wybrałam darmowe smsy do wszystkich sieci i ileś tam mega internetu :) te pakiety aktywowane są przy każdym doładowaniu co miesiąc, także no. wifi śmiga jak szalone, wyłapuje bardzo dużo sieci, robi barrrrdzo dobre zdjęcia, nie zacina się o co się obawiałam bo nie ufam androidowi, a i internet buja się jak szalony. naprawdę godny polecenia telefon :)
03/09/2013 18:29:52
afid
to teraz nie mam juz zadnych obaw przed kupnem! dzieki :D
O sobie: zakochana po uszy, miłośniczka zwierząt i fotografii
Czym się zajmuję: fotografia, aktorstwo, muzyka
O moich zdjęciach: jakoś nie mogę się poważnie za nie zabrać, nie mam kiedy!
zdjęcia po części robione lustrzanką sony alpha a350, reszta robiona cyfrówkami. nawet nie jestem w stanie wymienić wszystkich.