photoblog.pl
Załóż konto
Ważne!

Zdjęcie widoczne dla użytkowników posiadających konto PRO

Kup konto PRO
949
Kategoria:
Ja
Dodane 6 MARCA 2012 , exif
26
Dodano: 6 MARCA 2012

949

 

Na zdjęciu ja.

Fotograf: Malwina

_____________________________________

 

Po prostu uwielbiam ten tydzień, gdyż będzie cudowny. Żadnych kartkówek, sprawdzianów ani odpowiedzi, a dodatkowo jutro kino i do domu. Co prawda film pewnie nie będzie zbyt ujmujący no, ale lepsze to niż siedzenie w szkole.

Dodatkowo w sobotę imprezka no, a w piątek prawdopodobnie po prezent dla Harolda.

Chciałabym wszystko zostawić i niczym się nie przejmować.

 

 

 

 

"Poznałam cie zaledwie tydzień temu, za wcześnie więc, by powiedzieć ci, że cię kocham. Ale skoro nie powinnam przeżyć tej nocy, jest już za późno na takie wyznania. Jednak wielkim szaleństwem, do jakiego są zdolni mężczyźni i kobiety, jest właśnie miłość."

 

Paulo Coelho

 

 

 

 

Informacje o aaanitaa


Inni zdjęcia: Częściowy natłok. ezekh114Drzewo stare jak świat bluebird11O wschodzie slaw300Mam i ja patusiax395Z Klaudusią patkigdZ Klusia patkigdhow bright is the sun? svartig4ldurWIECZORNE, MARCOWE KOLORY [...] xavekittyx:) dorcia2700Rzut okiem. ezekh114