Kadr z filmu 'Pamiętnik'. Polecam, obejrzyjcie. Świetny na niedzielne popołudnie. :)
Cieszę się, że tak wiele osób odwiedza tego bloga. Jest mi bardzo miło :)
http://www.youtube.com/watch?v=vfnyJwi1AL4
Jak masz odpisać 'aha' 'mhm' 'yhm' to kurwa lepiej już nie odpisuj.
jeśli wmawiasz sobie, że Ci nie zależy, to powodzenia.
Zdaję się, że odczuwam coś na kształt szczęścia.
a jeśli przyjdzie Ci kiedyś na myśl, że fajnie byłoby sie zakochać, usiądź i zaczekaj aż Ci przejdzie.
- nie byłem aż tak pijany!
- stary pytałeś się swojej dziewczyny, czy jest wolna. :D
Człowiek fizycznie uzależnia się około 2 tygodni.
Mi na uzależnienie od Ciebie wystarczyły 3 dni .
Nie znasz mnie tak naprawdę, ale nie martw się. Wszystkiego dowiesz się od tych, którzy nawet ze mną nie rozmawiali. -.-
Lato? Daj spokój, przecież wiesz, że to nie tylko obce kraje, okulary przeciwsłoneczne, zajebista opalenizna i fajne ciuchy. To czas, w którym serce, które prawie umarło zimą, odżywa. Wszystkie uczucia się włączają i nabierają kolorów, tymbarki znów smakują jak miłość w płynie i chudniesz od samego śmiania się. Żyjesz chwilą, a wszystkie plany, które przyjdą Ci na myśl od razu realizujesz. Zakochujesz się w kilku facetach naraz, zwykle nie wiesz co robić, bywasz u przyjaciółki częściej niż w domu i po prostu - żyje się kurwa łatwiej.
Do twarzy mi było w smutku. Zaprzyjaźniłam się z nim nawet. Z tęsknotą także. Wiedziałam teraz, że tęsknota to nie tylko przebieranie ziarenek maku. Nie tylko nadsłuchiwanie jego kroków za drzwiami. Bo 'tęsknić' i 'czekać' to prawie to samo. Pod warunkiem, że czekając się tęskni, a tęskniąc czeka. Z tęsknoty można przestać jeść. Można też umyć podłogę w całym domu szczoteczką do zębów. Można wytapetować mieszkanie. Umrzeć można..
Nie złość się, bo złość piękności szkodzi, a ty nie masz czym szastać:)
-Dzień dobry Panu, już pana nie kocham..
-Ah, proszę Pani, cudownie pani wygląda jak pani kłamie..
-21.17
-Jakaś wyjątkowa chwila?
-Tak, zaczynam życie od nowa
Dziewczyny w naszym wieku powinny mieć masę butów, ciuchów i zwiedzać świat, a nie przepłakiwać noce przez chłopaków, którzy mają nas w dupie.
Ja Cię kocham, a Ty... Wyrywasz kolejną dupę.
i chciałabym powrócić do tych czasów, kiedy jedynym makijażem była pomadka mamy, uśmiech był zawsze szczery i istniała wiara w to,że miłość istnieje.
-A co jeśli kiedyś będę musiał odejść?
-Pij, nie pierdol! :D
a ten żart znacie? - 'dla Ciebie wszystko'
`Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
najgorzej jest jak się coś zgubi. wiesz... telefon, klucze, kasę... zaufanie.
czekałam kiedy powiesz mi, że jesteś dla mnie, jesteś ze mną, że ja i Ty to coś, co jest na pewno, że jest naprawdę, że to co było między nami wciąż jest, i wciąż jest ważne...
miłość uskrzydla, uczy latać <3
-Kochanie?
-Tak ? - zatrzymała się i odwróciła.
- Nic takiego - odpowiedział. Chciałem tylko jeszcze raz na Ciebie spojrzeć ;*
I nieważne czy ma niebieskie, zielone czy brązowe oczy. Są Jego, więc są najpiękniejsze. e
-ej, kochanie, podaj mi swój adres.
-Jasne, www.jestemzajęta kochammojegochłopaka. nieszukamfrajera.pl
Swoje propozycje możecie przesyłać na adres [email protected], które potem zamieszczę na blogu :) dostałam również propozycję, aby zamieszczać tutaj opowiadania. Jednak ja takowych nie posiadam, ani nie poszukuję, więc zwracam się do Was!
Czytelniczki! Jeśli posiadacie jakieś fajne opowiadania, które mogłabym tutaj zamieścić, proszę wysyłajcie je na mojego maila! :)
klikajcie w 'fajne' , dodawajcie, komentujcie! <33
x.o.x.o.
Inni zdjęcia: Ja nacka89cwaUgh. chasienka:) dorcia2700Okno papieskie nacka89cwa... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24