photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 25 MARCA 2013

133.

dzisiaj szkoła a w połowie kręgle !

brak sił by żyć .

odbierasz mi to co kocham najbardziej !


 


Tak, kurwa, tęsknie. Nie radzę sobie. To chciałeś usłyszeć?!

 

Ludzie zawsze odchodzą, pamiętaj. Nawet nie myśl, że wrócą. Nigdy nie wrócą. Oni tylko mówią "Niedługo będę", ale to kłamstwo. Stajesz się samotny a oni zapominają Cię. Oni zawsze ochodzą.
 

A co jeśli przeżyłam jużstko, co ajlepsze, a nawet tego nie zauważył

Uciekam. Uciekam od Jego bezwiednego i lodowatego spojrzenia. Obojętność zabija niczym lodowy szpikulec powoli wwierca się do serca. Uciekam, by uśwaidomić sobię, że jednak żyję nawet bez Niego to nadal jest życie 

 

Czy tego chcemy czy nie zawsze na coś czekamy..

 

A prawda jest taka, że zbyt dużo sobie wyobrażamy, a za mało wiemy.


Nigdy nie zapomnę początków, kiedy starałeś się o mnie, a ja byłam tak zajebiście szczęśliwa.

 
- Nie łudzę się.Wiem, że mnie nie kochasz. - jego słowa sprawiały, że poczułam sie jeszcze bardziej zagubiona. - Ale bedę o to walczył. W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca. A ty jesteś tego warta. - zakończył.

 


Oddałabym wszystko, by przez chwilę spojrzał na mnie tak, jak cały czas spogląda na nią.

 

 

- Kim był dla ciebie? - Zapytał.
Zamyślona wpatrywała się w okno, powstrzymywała od płaczu, mimo, że Jej oczy się szkliły.
- Kim był..? Był moją duszą... - Odparła.

 



-Czego się boisz? - zapytał. W jednej chwili w głowie pojawiły się setki myśli: boję się tego, że będę zwykłym szarym człowiekiem. Tego, że nie spotkam osoby, która uczyni moje życie wyjątkowym. Także tego, że nie będę w stanie dawać radości osobom, które kocham. Boję się życia... Ale najbardziej boję się tego, że nigdy nie zrozumiesz, co chcę Ci powiedzieć, że kocham Cię odkąd Cię poznałam, bo jest to dla mnie za trudne. -Boję się pająków - odpowiedziała.

 

Udawaj ból, gdy uczuć brak.

 

 
Przed Jej oczami ukazały się wspomnienia. Te cholerne wspomnienia, które Ją zabijały.

 


Co Ty, kurwa odpierdalasz dziewczyno?! Od dziś koniec. Tak po prostu, ewidentnie KONIEC. Na zawsze, rozumiesz? I nie ma że Ty jesteś w nim zakochana, że nie chcesz innego i że poza nim świata nie widzisz.Z dniem dzisiejszym kończysz płakać z jego powodu, zamykać się na całe dnie w swoim pokoju i olewać wszystko co naokoło ciebie się znajduje. Jesteś boginią. Jesteś wielka. Jesteś cudowna. Jesteś jedyna w swoim rodzaju, wyjątkowa, niepowtarzalna, cudowna i żaden popierdolony drań nie ma prawa Ci tego odebrać! Ogarnij się w końcu, bo użalaniem się nad sobą nic nie zdziałasz! Wyjdź do ludzi, rób to na co nigdy wcześniej nie miałaś odwagi. Życie jest za krótkie, żeby zmarnować je przez jakiegoś skurwysyna w tak młodym wieku, kochana.

 


I chciałam byś był.  Jedyna rzecz, której pragnęłam tak bardzo, a której nie mogłam dostać.

 

 

Jak pożegnać kogoś, kogo kocha się całą duszą i ciałem? Czy istanieje słowo, spojrzenie lub dotyk zdolne uciszyć ból serca w chwili,
 gdy dwoje ludzi, którzy byli dla siebie wszystkim musieli się w końcu rozstać?